Sołectwa - Gmina Czarna Dąbrówka

Szukaj
Godzina:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Sołectwa

Urząd Gminy
 












































WYKAZ SOŁECTW, SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH
Wybranych w Wyborach Sołeckich 2015 r.


SOŁECTWO

SOŁTYS

RADA SOŁECKA

Czarna Dąbrówka

Józef Natkaniec

Anna Paul, Rafał Kozikowski, Elżbieta Rusiecka, Andrzej Duszkiewicz, Marian Szczypior

Dęby

Czesław Szczypior

Mirosław Dawidowski, Lucyna Szczypior, Konrad Szlagowski

Rokity

Małgorzata Wierzowiecka

Milena Stępień, Barbara Lejk, Artur Wiśniewski, Wiesława Wiśniewska, Katarzyna Puzdrowska

Jasień

Paweł Kosiński

Marek Jakusz, Piotr Kreft, Marek Zwolski, Iwona Lublewska, Marek Las

Kłosy

Jarosław Domaszk

Sabina Bojarczuk, Wioleta Mielewczyk, Hanna Domaszk

Mydlita

Sabina Węsierska

Marzena Licbarska, Zdzisław Woźniak, Zdzisław Marszałkowski

Podkomorzyce

Joanna Malek

Jarosław Karcz, Jacek Kiżewski, Marcin Malek

Przylaski

Piotr Kreft

Piotr Szuta, Stanisława Rekowska, Maria Zander

Rokiciny

Urszula Brzeska

Aneta Gafka, Władysław Malek, Zbigniew Wolski, Franciszek Kropidłowski, Wiesław Cygert

Rokitki

Kazimierz Mielewczyk

Magdalena Wesółka, Marek Szuta, Kamil Farat

Bochowo

Jan Pobłocki

Andrzej Makurat, Łukasz Malek, Małgorzata Kotłowska, Tadeusz Masowa, Piotr Mielewczyk

Bochówko

Dorota Lindsted

Aldona Drywa, Roman Drywa, Bogdan Szuta

Otnoga

Teodor Bembenek

Paweł Wenta, Krzysztof Spałek, Iwona Kulaszewicz

Jerzkowice

Piotr Lis

Marzena Burzman, Mateusz Pobłocki, Ilona Masowa, Marcin Lis, Mirosława Lis

Karwno

Mirosława Wdowczyk

Katarzyna Chrzan, Józef Malek, Grażyna Jakubek

Unichowo

Kazimierz Szczegielniak

Grzegorz Stolc, Galus Amadeusz, Majewska Wioletta, Kulik Danuta, Patoka Alicja

Kartkowo

Ryszard Dawidowski

Agnieszka Tomala,Tomala Paweł, Anna Kikcio, Ewa Dąbrowska, Bożena Dawidowska

Nożyno

Zbigniew Nasfeter

Krzysztof Wargocki, Danuta Solak, Andrzej Kępa, Roman Cybulski, Marian Domaszk

Nożynko

Jan Penk

Bogumiła Gniot, Dorota Jandernal, Dorota Mayer-Gniot

Kleszczyniec

Renata Pierścińska

Beata Kopacz, Katarzyna Malek, Stanisław Simlat

Wargowo

Aneta Białek

Anna Butowska, Anetta Mroczek, Bożena Okuniewska

Kozy

Zofia Dera

Ewa Konkel, Józef Krause, Elżbieta Czaja, Aneta Dawidowska, Zdzisława Wenta

Mikorowo

Damian Lutz

Kazimierz Walaszek, Mirosława Huk, Dominika Zganiacz, Krystyna Kwidzińska, Sylwia Ostrowska

Kotuszewo

Józef Duda

Konkel Stanisława, Duda Krystyna, Konkel Edwin

*****************************************************************************

 








































 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego